Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 in/out

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Zayn Malik
If you wanna be rich, Idi rabotai - bitch.
Zayn Malik


✝PRIRAŠIAU : 92
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝CITY : starpes

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: in/out   in/out EmptySk. 10 07, 2012 11:36 am

Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
If you wanna be rich, Idi rabotai - bitch.
Zayn Malik


✝PRIRAŠIAU : 92
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝CITY : starpes

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out EmptySk. 10 07, 2012 1:35 pm

po nežinia kiek metų vėl grįžęs namo Zayn priėjo prie durų ir sustojęs bei palenkęs galvą žemyn krapštėsi po kišenes ieškodamas raktų, ieškojo ieškojo, kol jau pavargo ir niekur neradęs tik nusikeikė pora kartų.. Normaliai atsitiesęs pradėjo dairytis, net buvo kilusi mintis laužt duris. Atsitraukė truputį nuo durų ir koją ištiesęs ruošėsi smūgiui.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
don't worry, don't cry , drink vodka and fly!
Cher Lloyd


✝PRIRAŠIAU : 271
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝AMŽIUS : 30
✝CITY : Starpes
✝CAREER : Singer , model , songwriter
✝JUOKUTIS : nėr , nėr juokučio

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out EmptySk. 10 07, 2012 1:41 pm

atvažiuoja Cherė čia , nes šita čiolė tik dabar po kiek laiko sužinojo , kad bus čia apgyvendinta. Ir truputi pasukus nuo įėjimo pasistato savo mašinuką. Išjungus mašinos variklį tik tada pastebį vaikinuką , tiksliau jo nugarą ir iškarto papučia akeles , nes pagal ją atrodo , kad šitas žmogas bando į namus įsiveršiti.Ir greitai atsidaro mašinos durelės ir Cherė išlipa iš mašinos.-Ramiai išeini iš čia , arba turėsi problemų,-sukryžiuoja rankas dar koją į priekį išmesdama tipo tokia kieta primeta ir spokso toliau atsigavus į tą nugarą , tas pats , kad jau ir truputi pradeda nervintis , nes visgi atrodo nejauku , kad kažkas bando duris išlaužti.Nors ir ta nugara jai labai jau įdomiai atrodo , nes kaip diena aišku , kad ji visada tą figūra ji tikrai gerai žino.Bet negali susiprasti , kad tai Zayn stovi prie durų.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
If you wanna be rich, Idi rabotai - bitch.
Zayn Malik


✝PRIRAŠIAU : 92
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝CITY : starpes

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out EmptyAntr. 10 09, 2012 12:09 pm

jau buvo šimtu procentu pasiruošęs laužt duris ir nueit į kokį kampą pokaičio pamiegot, tačiau jį sustabdė tas balsas jau kažkur labai girdėtas. gana greitais judesiais vaikinas apsisuko ir jau rautis pasiruošęs buvo nors ir tai mergina, bet isvydęs tą mielą veiduką stovintį prieš jį iš pradžių kaip varlė išpūtė akis, kol greitai veidą papuošė graži šypsena. -nu a gražu rautis ant tokio sexiuko? - pavaidinęs tokią fyfą nusijuokia, kol galiausiai pasitempia vyras, juk ne merga tėra. - čia gi mano namai, Chere, aš niekur nežadu eit, noriu miego! -atsidūsta, biškelį nepatenkintas anas
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
don't worry, don't cry , drink vodka and fly!
Cher Lloyd


✝PRIRAŠIAU : 271
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝AMŽIUS : 30
✝CITY : Starpes
✝CAREER : Singer , model , songwriter
✝JUOKUTIS : nėr , nėr juokučio

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out EmptyAntr. 10 09, 2012 12:28 pm

šita buvo gan net tikra , kad teks kova paskelbti su šituo žmogum , nes viskas jai čia taip įdomiai atrodo , bet aišku jam atsisukus liko tokia be žado.-Ohh.Zayn,-papūtus akeles stovi , dar toliau tokia pusiau prisigavimo koma , belekai prisigavus jaučiausi.-Aš nežinojau , kad čia tas sexius,-palinksi su galvele gan greitai parodydama , vos ne , kaip su savo žodžiais sutikdama.-Tu kartais rajonų , gatvių , namų nesumaišei ?-pakelia antakius nusijuokdama , ji tikrai nesitiki , kad su šito čiūvu gyvens , nors aišku gerai galėsi nuniurkyti tokį katuką , aišku iki tol kol jis jos kambarį neuždarys ar išvis iš namų išmes.Ir paskui atsidaro mašinos bagažiuką ir išsitraukia lagaminus ir tuo pačiu iš tašiuko namo raktus.-Sakiai tavo namai ? Raktai tai pas mane,-dar pakelia rankele ir parodo raktus.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
If you wanna be rich, Idi rabotai - bitch.
Zayn Malik


✝PRIRAŠIAU : 92
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝CITY : starpes

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out EmptyKv. 10 11, 2012 11:54 am

- tai kitą kartą prieš užsipuldama žmogų, geriau jau į rožą pažiūrėk, kad netektų ne ant to sexiaus užsiraut. - palinksėjo merginai ale patarimą gerą duodamas. - nęęę, aš deja nei rajonų, nei gatvių nei namų nesumaišiau, aš čia jau senai gyvenu, nori fotkę parodysiu kaip dieną leidau šiame name, ech kokie geri prisiminimai. -atsiduso užsisvajojęs ir pagalvojęs kiek akimirkų nuostabių praleido su šituo namu. - kaip tai raktai pas tave? -toks nesupratęs vėpso į ją. - žinai, parodyčiau aš tau savo raktus, bet pamečiau kažkur, ėch. - nuleidzia galvytę kaip prieš mamą nusikaltęs būtų.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
don't worry, don't cry , drink vodka and fly!
Cher Lloyd


✝PRIRAŠIAU : 271
✝LIKES : 2
✝STARPS'E ATSIRADAU : 2012-10-07
✝AMŽIUS : 30
✝CITY : Starpes
✝CAREER : Singer , model , songwriter
✝JUOKUTIS : nėr , nėr juokučio

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out EmptyKv. 10 11, 2012 2:19 pm

-O kas man galiu ir užsirauti,-gūžt petukais.-Eem , man atrodo , kad kažką ne tą užsirūkei,-palinksi.-Nes rimtai čia aš gyvensiu , o tu ką čia veiki aš nesuprantu.Tai geriau dar kartą pasidairyk,-linkteli , dar visiškai netiki tuom , kad čia Zayn gyvena.-Galėsi paskui savo įspūdžiais pasidalinti,-nusijuokia , nes kažkaip juokingai jai čia tas jo sakinys nuskambėjo ir dar tas atsidusimas.-Paprastai , dabar čia mano manai,-linkteli ir nueina prie durų ir jas atrakina.-Ah , ir ką tu klausyk be manęs darytum ?-nusijuokia ir įeina į vidų ir paskui su ranka parodo į vidų ir jam , čia tipo pakviečia į svečius jį , neesmė , kad jo namai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Empty

Atgal į viršų Go down
 
in/out
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Zayn Malik&Cher Lloyd-
Pereiti į: